Kilka słów o nas – Studio Mix Tour

Kilka słów o nas

Chcemy Ci powiedzieć, że dla nas nie ma znaczenia, czy podróż jest krótka, czy długa. Dla nas najważniejsze jest to, żebyś poczuł się szczęśliwym na każdej z nich!
Dlatego tworząc program wycieczek, za każdym razem zadajemy sobie pytanie:
„Czy ta podróż byłaby najlepszym prezentem dla Ciebie i Twoich bliskich, czy moglibyście poczuć się na niej szczęśliwi?”

Happy team

Dlatego, organizując wyjazdy zarówno dla gości indywidualnych, jak i zorganizowanych grup, jesteśmy elastyczni i dopasowujemy program dla każdego, jest on skrojony na miarę. Dokładamy starań, aby czas spędzony w wybranych przez Ciebie krajach był wspaniałym i niezwykłym doświadczeniem, którego wspomnienie pozostanie na długi czas. Stawiamy na dobre i długotrwałe relacje z Tobą. Dbamy o to, by rozwijać turystykę w Gruzji, Ukrainie, Polsce z poszanowaniem historii i kultury tych niezwykłych krajów.

19 lat!
Mamy dokładnie tyle lat doświadczenia w organizowaniu wycieczek na Ukrainie, po Europie. Od 2019 roku działamy na rynku w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie, niestandardowe trasy, dobre i sprawdzone obiekty hotelowe, dużo przyjaciół wśród profesjonalnych, świetnych pilotów i przewodników polskojęzycznych, gwarantuje naprawdę udane wyjazdy i Twoje zadowolenie!

Na zamówienie możemy także zaplanować wyjazdy do Uzbekistanu, Kazachstanu, Armenii i Azerbejdżanu. Obecnie wszystkie wymienione kraje oferują możliwość organizacji zarówno turystyki autokarowej, jak i bardziej wyspecjalizowanych rodzajów – incentive, wyjazdy offroad, adventure, wyjazdy leczniczo-sanatoryjne czy turystyki związanej z zimowym szaleństwem. Studio Mix Tour – to nieszablonowe plany, wiele dodatkowych atrakcji oraz prawdziwa pasja! Przyłącz się do nas 😉

Nasze certyfikaty
  • Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki Studio Mix Tour
  • Certyfikat Studio Mix Tour